Хіти тижня. Бійка студентів та учасників АТО з поліцією в Києві: Рознімати сторони приїхав нардеп-борець (відео)

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти.

У Києві на новий виток вийшли майнові суперечки за Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де вчаться відомі українські спортсмени, інформують Патріоти України.

24 вересня конфлікт переріс у бійки та сутички з правоохоронцями. Кілька учасників сутичок госпіталізовані. Багатьох забрала поліція для дачі пояснень. Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, розбороняти сторони приїхав народний депутат і борець Жан Беленюк.

До конфлікту привели юридичні суперечки. У Міносвіти вирішили передати навчальний заклад в підпорядкування Університету фізкультури. Студенти коледжу виступили проти зміни юрисдикції, оскільки побоюються, що опиняться на вулиці, а коледж позбудеться власності і території. Коли до навчального закладу прибула ліквідаційна комісія, їм назустріч вийшли студенти, їхні батьки, група підтримки з числа ветеранів АТО.

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти. Ректора Університету фізкультури намагалися обсипати борошном. Після втручання поліції і «Муніципальної варти» двох учасників сутичок госпіталізували зі струсом мозку. Серед правоохоронців також були ті, хто отримав травми в зіткненнях.

Шок в який не хотілося вірити: Українці отримали грудневі платіжки за опалення, кому доведеться заплатити в рази більше ніж у Києві

неділя, 16 січень 2022, 21:10

Грудневі платіжки за опалення виявились набагато "вагомішими" за листопадові, що, втім, не дивно: все-таки грудень – зимовий місяць, і градуси на вулиці помітно знижуються. Але рахують також по-різному, не зважаючи на заспокійливі посили влади, зазнача...

Наша відповідь на подорожчання російського газу та бензину: Український винахідник за 100 доларів переоснастив свою "Волгу" на споживання дров (відео)

неділя, 16 січень 2022, 20:35

Майстер з Камінь-Каширського Волинської області переобладнав свій автомобіль "Волга" для роботи на дровах. Установка зайняла майже весь багажний відсік, повідомляють Патріоти України з посиланням на Volynblog. Седан ГАЗ-31029 з заводу ніколи не оснащув...