Хіти тижня. Бійка студентів та учасників АТО з поліцією в Києві: Рознімати сторони приїхав нардеп-борець (відео)

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти.

У Києві на новий виток вийшли майнові суперечки за Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де вчаться відомі українські спортсмени, інформують Патріоти України.

24 вересня конфлікт переріс у бійки та сутички з правоохоронцями. Кілька учасників сутичок госпіталізовані. Багатьох забрала поліція для дачі пояснень. Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, розбороняти сторони приїхав народний депутат і борець Жан Беленюк.

До конфлікту привели юридичні суперечки. У Міносвіти вирішили передати навчальний заклад в підпорядкування Університету фізкультури. Студенти коледжу виступили проти зміни юрисдикції, оскільки побоюються, що опиняться на вулиці, а коледж позбудеться власності і території. Коли до навчального закладу прибула ліквідаційна комісія, їм назустріч вийшли студенти, їхні батьки, група підтримки з числа ветеранів АТО.

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти. Ректора Університету фізкультури намагалися обсипати борошном. Після втручання поліції і «Муніципальної варти» двох учасників сутичок госпіталізували зі струсом мозку. Серед правоохоронців також були ті, хто отримав травми в зіткненнях.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...