Хіти тижня. Бійка студентів та учасників АТО з поліцією в Києві: Рознімати сторони приїхав нардеп-борець (відео)

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти.

У Києві на новий виток вийшли майнові суперечки за Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де вчаться відомі українські спортсмени, інформують Патріоти України.

24 вересня конфлікт переріс у бійки та сутички з правоохоронцями. Кілька учасників сутичок госпіталізовані. Багатьох забрала поліція для дачі пояснень. Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, розбороняти сторони приїхав народний депутат і борець Жан Беленюк.

До конфлікту привели юридичні суперечки. У Міносвіти вирішили передати навчальний заклад в підпорядкування Університету фізкультури. Студенти коледжу виступили проти зміни юрисдикції, оскільки побоюються, що опиняться на вулиці, а коледж позбудеться власності і території. Коли до навчального закладу прибула ліквідаційна комісія, їм назустріч вийшли студенти, їхні батьки, група підтримки з числа ветеранів АТО.

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти. Ректора Університету фізкультури намагалися обсипати борошном. Після втручання поліції і «Муніципальної варти» двох учасників сутичок госпіталізували зі струсом мозку. Серед правоохоронців також були ті, хто отримав травми в зіткненнях.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...