
У мережі розповіли, як українські військовослужбовці на Новий рік обстрілювали бойовиків у відповідь на Донбасі. Про це написав волонтер Сергій Марко на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Я знаю людей які на Новий рік самі зголосилися на самий обстрілювали опорник на зміну. Тому що вважали що це правильне відзначення цього свята. Знаю людей які в новорічну ніч пішли на вихід і як тільки в 12 ночі Сепар висунулося з позиції зі зброєю щоб" привітати кропу "- грюкнули двох і поповзла. Знаю мінометну батарею яка в Новорічну ніч чекала поздоровлень від Сепар наведіть на позицію і як тільки звідти відкрили вогонь - відразу ж позицію накрили. Знаю як в Новорічну ніч вивозили пораненого, абсолютно Трез Перші медики, тверезого бійця", - написав він.
Також він підкреслив, що є ще безліч ситуацій, але про них розповідати не можна. "Спасибі тій стіні завдяки якій ми спокійно відзначаємо Новорічні свята. Що приймає на себе шматки металу і рве ворога у відповідь. Спасибі за вашу службу", - підсумував волонтер.

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...