Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook медикиня зазначила, що найчастіше в реанімацію потрапляють і помирають там пацієнти із зайвою вагою, цукровим діабетом і будь-якою органною недостатністю або їх поєднанням.

"Ця біда, найімовірніше, нікого не омине (про що говорю, на превеликий жаль, знаю). Масова істерія, що чергується з шизофренією, нічого не змінює. Займіться своїм здоров'ям, зверніть увагу на близьких", – звернулася лікарка до українців.

За її словами, ситуація настільки серйозна, що в лікарні Дніпра, де вона працює, з 6 жовтня на одному з поверхів замість хірургічних ліжок розгорнули пульмонологічні. Крім того, ситуація ускладнюється браком медпрацівників.

"Досі, у будні дні, з 14:00 до 8:00 і у вихідні з 8:00 до 8:00, працюють на два поверхи (7-й і 3-й): 1 санітарочка, 2 медичні сестри та 1 лікар + його викликають на консультації в інші відділення і на приймальний покій", – розповіла Сарай.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...