Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook медикиня зазначила, що найчастіше в реанімацію потрапляють і помирають там пацієнти із зайвою вагою, цукровим діабетом і будь-якою органною недостатністю або їх поєднанням.

"Ця біда, найімовірніше, нікого не омине (про що говорю, на превеликий жаль, знаю). Масова істерія, що чергується з шизофренією, нічого не змінює. Займіться своїм здоров'ям, зверніть увагу на близьких", – звернулася лікарка до українців.

За її словами, ситуація настільки серйозна, що в лікарні Дніпра, де вона працює, з 6 жовтня на одному з поверхів замість хірургічних ліжок розгорнули пульмонологічні. Крім того, ситуація ускладнюється браком медпрацівників.

"Досі, у будні дні, з 14:00 до 8:00 і у вихідні з 8:00 до 8:00, працюють на два поверхи (7-й і 3-й): 1 санітарочка, 2 медичні сестри та 1 лікар + його викликають на консультації в інші відділення і на приймальний покій", – розповіла Сарай.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...