
Під Кабміном вранці в середу, 29 квітня, почалася акція протесту підприємців. Вони вимагають скасувати карантин із 1 травня. Про це повідомив Telegram-канал сайту "Страна", передають Патріоти України.
"Вулиця Грушевського перекрита транспортом протестувальників, які вступили в сутичку з поліцією", – йдеться в повідомленні. Сьогодні відбудеться чергове засідання уряду, на якому мають розглянути питання карантину.

Поліцейські вимагають від людей покинути проїжджу частину. Підприємці зі свого боку нагадують про те, що прийшли захищати свої права.
Протестувальники заявляють, що карантин повинен бути для всіх. "Епіцентр" працює, "Рошен", "МакДональдз" працюють, не працює тільки малий бізнес. Якщо карантин, то для всіх", – цитує видання слова одного з учасників мітингу, власника кав'ярень Ельдара.
Приблизно о 9:30 поліція спробувала розігнати людей. У підсумку вони звільнили проїжджу частину для руху транспорту.

Представники малого та середнього бізнесу обурені тим, що їм не дають працювати й утримувати сім'ї. Тоді як іншим держава навіть на карантині дає таку можливість.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...