Хіти тижня. Бо Дональд більше не президент: Меланія Трамп задумала розлучення з чоловіком, - ЗМІ

З Меланією Дональд був одружений протягом 15 років.

Перша леді та дружина президента США Дональда Трампа Меланія задумала розлучення з чоловіком, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Daily Mail, колишня помічниця Трампа Омароза Меніголт-Ньюман стверджує, що 15-річному шлюбу президента США прийшов кінець. "Меланія відлічує хвилини до того, як він покине офіс, щоб вона нарешті могла розлучитися. Якщо Меланія спробує принизити його і піде, поки він на своєму президентському посту, він знайде спосіб покарати її. Ця жінка покине його швидше, ніж ви встигнете сказати: "До побачення, любий!", – наводить слова Омарози ExtraTV.

Однак ще раніше сам Трамп стверджував, що він з дружиною ніколи не свариться і живуть душа в душу. Але найчастіше на публіці було видно, що стосунки між ними далеко не найтепліші.

До слова, Трамп був одружений кілька разів. Його перша дружина була чехословацька модель Івана Зельнічкова, з якою він одружився 1977 року. У цьому шлюбі у Трампа народилося троє дітей: двоє синів і донька Іванка. Трамп і Зельнічкова розлучилися 1992 року. Пізніше майбутній президент США одружився на акторці Марло Мейплз. Трамп почав зустрічатися ще 1989 року, а відразу після розлучення з Іваною зробив їй пропозицію. Вона подарувала мільярдерові доньку Тіффані. 1999 року пара розлучилася. 2005 року одружився на ще одній фотомоделі Мелані Кнаусс. Через рік на світ з'явився їхній спільний син Беррон Вільям Трамп.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...