Хіти тижня. Бог маркетингу: Продавець на пляжі повеселив публіку (відео)

На популярному українському курорті Бердянськ (Запорізька область) продавець відзначився забавною рекламою свого товару серед відпочиваючих на пляжі.

Відповідне відео опубліковано в групі "Це Запоріжжя" в Instagram, передають Патріоти України.
"Размером 28 сантиметров, она такая сладкая и сочная! Поторопитесь кукуруза только этим летом! Азовская креветочка, сочная конфеточка! Ее нежное мяско..." - говорить продавець в рупор, заманюючи покупців.
У мережі тут же почали обговорювати талановитого спекулянта. "Бог маркетинга из Бердянска", "Ему бы фильмы озвучивать", "Я аж заслушалась", - сміються в мережі.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...