Хіти тижня. Бог маркетингу: Продавець на пляжі повеселив публіку (відео)

На популярному українському курорті Бердянськ (Запорізька область) продавець відзначився забавною рекламою свого товару серед відпочиваючих на пляжі.

Відповідне відео опубліковано в групі "Це Запоріжжя" в Instagram, передають Патріоти України.
"Размером 28 сантиметров, она такая сладкая и сочная! Поторопитесь кукуруза только этим летом! Азовская креветочка, сочная конфеточка! Ее нежное мяско..." - говорить продавець в рупор, заманюючи покупців.
У мережі тут же почали обговорювати талановитого спекулянта. "Бог маркетинга из Бердянска", "Ему бы фильмы озвучивать", "Я аж заслушалась", - сміються в мережі.

Хіти тижня. Люди в розпачі: Град на Закарпатті повністю знищив майбутній урожай (фото)

вівторок, 2 червень 2020, 4:00

У Закарпатській області в понеділок, 25 травня, пронеслася сильна гроза з градом, що знищив урожай місцевих жителів, передають Патріоти України. У мережі з'явилися фото руйнівних наслідків стихії, яка особливо сильно розгулялася в Тарасівці Тячівського...

Хіти тижня. Обіцяє скаржитись на "фашистів" до Гааги: СБУ заборонила в'їзд в Україну відомому російському продюсеру

вівторок, 2 червень 2020, 2:00

Служба безпеки України відзвітувала, що за минулий місяць заборонила в'їзд в нашу країну 41-й персоні. Серед них дві досить відомі особистості: лідер КПРФ Геннадій Зюганов і російський музичний продюсер Максим Фадєєв, повідомляють Патріоти України із п...