
У мережі з'явилися свіжі фото "натовпів туристів" в окупованому Криму. Відповідні знімки публікує місцевий житель Сандро Киріак в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Місто Судак у моря. Високий сезон_1. Фотокартки 23 липня 2019 року. Опублікую по одній серії для нормального перегляду тих, хто "а ми з телефону заходимо" ;) Види західної частини узбережжя курортного містечка", - йдеться у повідомленні.
Користувачі мережі коментують, мовляв як-же так, "іще ж цілий серпень попереду". На фото можна побачити, що раніше популярне кримське місто Судак "не блищить" натовпами туристів. На пляжах відпочивальники є, але не в такій кількості, як до 2014 року.




Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...