Хіти тижня. Бойові буряти з відрами бігають: На Уралі палає військова частина армії РФ (відео)

У Свердловській області РФ сталася страшна пожежа в одній частині військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту російської армії.

У середу, 19 червня, в частині №42748 військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту ЗС РФ сталося загоряння. Військове керівництво Росії за традицією спробувало применшити масштаби НП - повідомило про "задимлення даху". Однак в мережі вже з'явилися кадри, як палає вогнем військовий об'єкт - величезна шапка чорного диму здіймається над місцем НП, передають Патріоти України.

За останніми даними, спалахнула будівля, де зберігалися димові шашки.

Місто Ревда знаходиться всього в 1 км від місця НП, але запевняють військові, загрози немає. Примітно, що пожежники приїхали гасити пожежу без захисних костюмів. Жителі довколишніх населених пунктів порахували це хорошим знаком.

За даними військових, в пожежі ніхто не постраждав.

Людський організм довго зберігає пам'ять про пережитий біль: Вчені здивували висновком

понеділок, 22 квітень 2024, 9:55

Людській організм зберігає в макрофагах "спогади" про біль, який людина відчула у ранньому віці, що стає одним з основних елементів імунної системи, передають Патріоти України. У повідомленні вказується, що науковцям з Дитячого центру Цинцинатті вдал...

Оце так: П'ятеро ухилянтів спокійно пішки перейшли в Угорщину - один перевдягся у піксель

понеділок, 22 квітень 2024, 9:48

Кадри з прикордонної відеокамери зафіксували, як вранці 20 квітня група з 5 чоловіків незаконно перетнула українсько-угорський кордон поблизу села Дийда в Закарпатській області, передають Патріоти України. На відеозаписі видно, як четверо цивільних ос...