Хіти тижня. Бойовики увірвались у 5-зірковий готель та влаштували там бійню

Відповідальність за напад взяло на себе сепаратистське угрупування «Визвольна армія Белуджістану».

У суботу, 11 травня, в Пакистані група бойовиків увірвалася в п'ятизірковий готель Pearl Continental (на фото в заголовку) в місті Гвадар і відкрила вогонь. Нападники застрелили охоронця на вході в готель і поранили ще кілька людей, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Служби безпеки перекрили доступ до будівлі і оточили нападників на першому поверсі готелю. Постояльців, а це переважно іноземні бізнесмени і дипломати, вдалося евакуювати.

За даними місцевої поліції, бойовиків було троє. Вони атакували готель о 14:50 за київським часом. Поки їх доля невідома. Відповідальність за напад взяло на себе сепаратистське угрупування «Визвольна армія Белуджістану».
Гвадар - великий порт на південному сході Пакистану. Він є одним з ключових пунктів масштабного інфраструктурного проекту під назвою «Новий шовковий шлях», який прагне реалізувати Китай. Про проект було оголошено в 2013 році. У нього є ще одна назва - «Один пояс, один шлях». Китай створює велику мережу морських і наземних маршрутів для доставки своїх товарів в різні регіони світу.
«Визвольна армія Белуджістану» прагне перешкодити китайським планам. Лідери цього угруповання вважають, що інвестиції Китаю в Гвадар роблять місцеве населення ще біднішими. Але головною своєю метою організація бачить створення незалежної держави Белуджистан, в якій будуть жити суніти-белуджі. В даний час вони проживають на території трьох країн - Пакистану, Ірану та Афганістану. Військовий конфлікт в Белуджистані триває з 1948 року.
За останні кілька років сепаратисти активізувалися в Пакистані. Вони здійснюють збройні напади практично щомісяця. Жертвами стають десятки людей. У квітні в Белуджистані було скоєно напад на автобус. Тоді загинули 14 людей. Відповідальність взяла на себе «Визвольна армія Белуджістану».

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...