Боксер впевнений, що війна потрібна для того, щоб «відволікати від основних проблем».

Український боксер Олександр Гвоздик заявив, що не вірить в те, що Росія напала на Україну, повідомляють Патріоти України.
«Я не знаю, які там тонкощі. Але це точно не те, що на нас росіяни напали, щоб забрати території. Я вас благаю. Це скільки вам повинно бути років, щоб в це вірити? Що це тому, що одні говорять російською, інші - українською. Це ж нісенітниця. Може бути, я дурний. Але я в це не вірю», - заявив він.
За його словами, війна почалася через те, що президенту України потрібна була «димова завіса, щоб спокійно грабувати країну». «Чому в Криму немає війни? Адже там не зробили жодного пострілу. Що, Крим не настільки важливий, як Донецьк або Луганськ? Думаю, що як стратегічний об'єкт він важливіше», - сказав Гвоздик.
Боксер впевнений, що війна потрібна для того, щоб «відволікати від основних проблем». На питання, хто більше винен у цьому конфлікті, він заявив, що винні обидва.
«Винні обоє. Думаєте, Порошенко з Путіним не на зв'язку? Я вас благаю», - заявив він.
У соцмережах активно обговорюють висловлювання відомого спортсмена.



В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...