Хіти тижня. Бокс поза політикою? Український чемпіон заговорив про дружню Росію та "громадянську війну" на Донбасі

Боксер впевнений, що війна потрібна для того, щоб «відволікати від основних проблем».

Олександр Гвоздик. Фото: Трибуна.

Український боксер Олександр Гвоздик заявив, що не вірить в те, що Росія напала на Україну, повідомляють Патріоти України.

«Я не знаю, які там тонкощі. Але це точно не те, що на нас росіяни напали, щоб забрати території. Я вас благаю. Це скільки вам повинно бути років, щоб в це вірити? Що це тому, що одні говорять російською, інші - українською. Це ж нісенітниця. Може бути, я дурний. Але я в це не вірю», - заявив він.
За його словами, війна почалася через те, що президенту України потрібна була «димова завіса, щоб спокійно грабувати країну». «Чому в Криму немає війни? Адже там не зробили жодного пострілу. Що, Крим не настільки важливий, як Донецьк або Луганськ? Думаю, що як стратегічний об'єкт він важливіше», - сказав Гвоздик.
Боксер впевнений, що війна потрібна для того, щоб «відволікати від основних проблем». На питання, хто більше винен у цьому конфлікті, він заявив, що винні обидва.
«Винні обоє. Думаєте, Порошенко з Путіним не на зв'язку? Я вас благаю», - заявив він.
У соцмережах активно обговорюють висловлювання відомого спортсмена.

Хіти тижня. Сальто зі штангою: Молодий хлопець з Рівного підірвав мережу неймовірним трюком (фото, відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 2:00

У лічені дні відео трюку в соцмережі подивилися мільйони людей.​. 21-річний Микола Боровець з Рівного відразу став знаменитістю: він зумів зробити запаморочливу сальто назад, тримаючи в руках 20-кілограмову штангу, передають Патріоти України.Спортом Ми...