
Necro Mancer виявив на одному з сепаратистських пабліків окупованої Макіївки вельми примітну інформацію. Місцевий житель повідомляв про важке поранення 2 терористів "ДНР". "Сьогодні (20.08 - ред.) в рудлікарню привезли двох молодих хлопців-ополченців. Стан, видно, важкий. У новинах нічого немає - у нас мінське затишшя. Загралися, приховують все ... Гинуть хлопці, а про них ніхто не знає, не згадує ... і на ліки немає. Похмуро і противно", - скаржиться шанувальник "русского мира".
І дійсно, командування "ДНР" відзвітувало про відсутність втрат в ці дні, щоб не сполохати завчасно потенційних найманців. "Зате з іншого боку знають і прізвища, і звання, з якого міста і бригади", - обурюються сепаратисти на те, як оперативно в Україні впізнають ліквідованих терористів "Л/ДНР".
Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...