
Necro Mancer виявив на одному з сепаратистських пабліків окупованої Макіївки вельми примітну інформацію. Місцевий житель повідомляв про важке поранення 2 терористів "ДНР". "Сьогодні (20.08 - ред.) в рудлікарню привезли двох молодих хлопців-ополченців. Стан, видно, важкий. У новинах нічого немає - у нас мінське затишшя. Загралися, приховують все ... Гинуть хлопці, а про них ніхто не знає, не згадує ... і на ліки немає. Похмуро і противно", - скаржиться шанувальник "русского мира".
І дійсно, командування "ДНР" відзвітувало про відсутність втрат в ці дні, щоб не сполохати завчасно потенційних найманців. "Зате з іншого боку знають і прізвища, і звання, з якого міста і бригади", - обурюються сепаратисти на те, як оперативно в Україні впізнають ліквідованих терористів "Л/ДНР".
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...