Хіти тижня. "Больницы и морги забиты, но все молчат, о нас никто не помнит": У "ДНР" терористи на межі бунту

Терористи "ДНР" плачуться на великі втрати. Особливо їх обурює те, що командування цю інформацію ретельно приховує.

Увага на стогони окупантів звернув в Twitter популярний блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

Necro Mancer виявив на одному з сепаратистських пабліків окупованої Макіївки вельми примітну інформацію. Місцевий житель повідомляв про важке поранення 2 терористів "ДНР". "Сьогодні (20.08 - ред.) в рудлікарню привезли двох молодих хлопців-ополченців. Стан, видно, важкий. У новинах нічого немає - у нас мінське затишшя. Загралися, приховують все ... Гинуть хлопці, а про них ніхто не знає, не згадує ... і на ліки немає. Похмуро і противно", - скаржиться шанувальник "русского мира".

І дійсно, командування "ДНР" відзвітувало про відсутність втрат в ці дні, щоб не сполохати завчасно потенційних найманців. "Зате з іншого боку знають і прізвища, і звання, з якого міста і бригади", - обурюються сепаратисти на те, як оперативно в Україні впізнають ліквідованих терористів "Л/ДНР".

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.