Хіти тижня. Брати по розуму дали про себе знати? Вчені схвильовані сигналами з космосу

Джерело найпотужнішого радіосигналу знаходиться на відстані майже 7,9 млрд світлових років від Землі.

Астрономи Каліфорнійського технологічного інституту виявили потужний швидкий радіосплеск FRB 190523 з галактики-аналога Чумацького шляху. Про це пише ScienceAlert, передають Патріоти України.

Джерело найпотужнішого радіосигналу знаходиться на відстані майже 7,9 млрд світлових років від Землі. Раніше вважалося, що подібні явища можуть відбуватися тільки в молодих галактиках, де знаходиться велика кількість магнітарів - нейтронних зірок з потужними магнітними полями.

Однак FRB 190523 стався в місці, де не утворюються нові зірки. Сам імпульс тривав кілька мілісекунд. Поки незрозуміло, звідки він міг узятися. Ймовірно, вченим доведеться змінити методологію, за якою розраховується можливість появи радіосигналів.

Раніше астрофізики через новий низькочастотний радіотелескоп Murchison Widefield Array (MWA) виявили радіохвилі Чумацького шляху, які відскакують від Місяця.

"Ласощі" запам'ятають надовго: У Києві жінка нагодувала сусідів отруйними млинцями

середа, 5 серпень 2020, 12:57

Жителька Печерського району столиці отруїла сусідів млинцями з мийним засобом. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці у Facebook Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста, передають Патріоти України. "Надійшов виклик з Печер...

Дружина усе знала: Коханка розчленованого репера з України розповіла про стосунки з ним

середа, 5 серпень 2020, 12:45

Марина Кохал дуже ревнувала чоловіка та розлучатися не хотіла. У Санкт-Петербурзі співробітники Слідчого комітету Росії допитали коханку українського репера Енді Картрайта (Олександра Юшка), якого розчленувала дружина Марина Кохал. Про це повідомив MK....