Хіти тижня. Брати по розуму дали про себе знати? Вчені схвильовані сигналами з космосу

Джерело найпотужнішого радіосигналу знаходиться на відстані майже 7,9 млрд світлових років від Землі.

Астрономи Каліфорнійського технологічного інституту виявили потужний швидкий радіосплеск FRB 190523 з галактики-аналога Чумацького шляху. Про це пише ScienceAlert, передають Патріоти України.

Джерело найпотужнішого радіосигналу знаходиться на відстані майже 7,9 млрд світлових років від Землі. Раніше вважалося, що подібні явища можуть відбуватися тільки в молодих галактиках, де знаходиться велика кількість магнітарів - нейтронних зірок з потужними магнітними полями.

Однак FRB 190523 стався в місці, де не утворюються нові зірки. Сам імпульс тривав кілька мілісекунд. Поки незрозуміло, звідки він міг узятися. Ймовірно, вченим доведеться змінити методологію, за якою розраховується можливість появи радіосигналів.

Раніше астрофізики через новий низькочастотний радіотелескоп Murchison Widefield Array (MWA) виявили радіохвилі Чумацького шляху, які відскакують від Місяця.

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...