Хіти тижня. Брати по розуму дали про себе знати? Вчені схвильовані сигналами з космосу

Джерело найпотужнішого радіосигналу знаходиться на відстані майже 7,9 млрд світлових років від Землі.

Астрономи Каліфорнійського технологічного інституту виявили потужний швидкий радіосплеск FRB 190523 з галактики-аналога Чумацького шляху. Про це пише ScienceAlert, передають Патріоти України.

Джерело найпотужнішого радіосигналу знаходиться на відстані майже 7,9 млрд світлових років від Землі. Раніше вважалося, що подібні явища можуть відбуватися тільки в молодих галактиках, де знаходиться велика кількість магнітарів - нейтронних зірок з потужними магнітними полями.

Однак FRB 190523 стався в місці, де не утворюються нові зірки. Сам імпульс тривав кілька мілісекунд. Поки незрозуміло, звідки він міг узятися. Ймовірно, вченим доведеться змінити методологію, за якою розраховується можливість появи радіосигналів.

Раніше астрофізики через новий низькочастотний радіотелескоп Murchison Widefield Array (MWA) виявили радіохвилі Чумацького шляху, які відскакують від Місяця.

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...