Хіти тижня. Буде щастити у всьому: Відомий астролог розповів, у яких знаків Зодіаку у серпні закінчиться чорна смуга

Не варто засмучуватися, якщо останнім часом зодіакальні представники занурилися в напружений період життя. Гороскоп Павла Глоби готовий вказати на знаки Зодіаку, яким серпень допоможе розпрощатися з чорною смугою, передають Патріоти України.

Близнюки

Можливо, останнім часом Близнюкам довелося несолодко. Виникло дуже багато труднощів і проблем, з якими змушені були боротися. Ще і дні здавалися сірими, через що зодіакальний представник занурився в небезпечну депресивний настрій. Але серпень позбавить вас від усього цього, тому що ви зійдете з чорної смуги. Суть полягає в тому, що ви зустрінете нової людини. Гороскоп закликає Близнюків продовжити з ним спілкування, адже саме ця особистість витягне вас з моря негативу. Своїм ентузіазмом і унікальними ідеями він знову поверне кураж і інтерес до життя Близнюків. Ви знову почнете дивитися на все з позитивом і гумором.

Козеріг

Чорна смуга знака зодіаку Козеріг полягала у серйозних проблемах на роботі. Хтось не встиг перебудуватися і був скорочений або ж переведений на низькооплачувану посаду. Можливо, довелося працювати набагато більше при меншому окладі або ж ви загрузли в боргах і проблеми. Не переживайте, адже астрологічний прогноз на серпень поспішає розчистити ваш шлях. Причиною всіх проблем послужила ваша незібраність, тому що розгубилися в нових реаліях. Але не турбуйтеся, адже в серпні все налагодиться. Козеріг нарешті адаптується і зможе повернути контроль. Ви вибираєтеся на білу смугу удачі з усіма бонусами і привілеями, за якими так сильно нудьгували.

Водолій

Астропрогноз закликає Водолія проявити максимальну пильність в серпні, тому що кінець літа створює найсприятливіші умови для того, щоб зійти з чорної смуги і повернути собі удачу. Це дійсно шикарна можливість для представника зодіакального повернутися в стрій і почати все з чистого аркуша. Першою звісточкою стане невеликий бонус на роботі, який дозволяє скинути з себе частину обтяжливої рутини. Поступово знак зодіаку Водолій набереться сил, щоб взятися за новий проект, поліпшити матеріальне становище і налагодити стосунки в родині. При цьому важливо мислити позитивно і витравлювати з себе всі токсичні думки. Пам'ятайте, що ви здатні багато чого добитися!

Риби

Для гороскопу взагалі дивно, що Риби опинилися на чорній смузі, адже перед нами найбільш щасливий і везучий, знак зодіаку. Але звинувачувати залишається тільки себе, тому що ви більшу частину часу проводили у власній голові, проігнорувавши всі підказки і бонуси від Всесвіту. Радує лише той факт, що знак зодіаку Риби в серпні 2020 року встигне отямитися і взяти себе в руки. Ви усвідомлюєте, що бездіяльність призводить до плачевних результатів, що і змусить вас проявити активність і нарешті стати головним героєм власного життя. Пам'ятайте, що ви не одні, адже рідні і друга половинка нададуть всю потрібну підтримку.

Жінки і чоловіки по-різному відчувають смак алкоголю: Що дізналися вчені

понеділок, 25 вересень 2023, 8:57

Дослідники давно відзначають різницю у звичках споживання алкоголю між жінками та чоловіками та у тому, як розвивається у різних статей алкогольна залежність. І, схоже, що вони ще на крок наблизились до розгадки цієї таємниці, а значить, і відкриття еф...

Заберуть в першу чергу: Хто з українців підпадає під мобілізацію у жовтні

понеділок, 25 вересень 2023, 8:49

В Україні багато громадян продовжують отримувати повістки від військкоматів. У жовтні мобілізовувати до війська будуть, передають Патріоти України. - придатних та обмежено придатних віком від 27 до 60 років з досвідом військової служби або без нього;....