
У Красноярському краї ведмідь напав на групу туристів, внаслідок чого загинув один підліток і двоє поранені. Про це повідомляє Telegram-канал BAZA, передають Патріоти України.
У парку "Ергаки", на півдні Красноярського краю, 16-річний школяр відірвався від туристичної групи. Двоє пішли його шукати, але виявили мертвим біля озера Ведмеже. Хлопчик помер на місці від отриманих травм. Поряд з ним був ведмідь, який накинувся на двох інших туристів, вони отримали поранення.

Загиблий хлопчик був місцевим, підробляв, допомагаючи туристам під час подорожі. Приносив їжу з найближчого населеного пункту. Ведмедя застрелили співробітники парку.
"Тварина напала через голод: довга холодна погода призвела до відсутності їжі. Туристи були молоді і недосвідчені, тому проклали небезпечний маршрут - через основне місце проживання ведмедя. Швидше за все хижак стежив за тургрупою, а коли хлопець залишився один - напав", - йдеться в повідомленні Telegram-каналу Mash. Зараз рятувальники виводять людей з парку. Ведеться слідство.

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...