Хіти тижня. Будьте обережні! "ПриватБанк" попередив українців про проблеми

Державний Приватбанк попередив всіх українців про те, що в умовах карантину будуть введені нові функції.

В умовах розповсюдження смертельно небезпечного коронавіруса державний банк Приватбанк робить все, щоб убезпечити своїх клієнтів від спілкування з іншими людьми. Адже це може бути дуже небезпечно. Так в прес-службі банку запропонували користувачам відмовитися від обов'язкової друку паперових чеків в POS-терміналах і пояснили, як буде працювати нововведення, передають Патріоти України.
Як розповідають представники банку, що тепер всі чеки будуть друкуватися виключно на прохання самого клієнта. Як раніше це було, що вони друкувалися по умовчання - більше не буде.

Таким чином, після того як пройшла авторизація і покупка була оплачена на екрані POS-терміналу з'явиться питання, друкувати чек чи ні. Касир зможе вибрати потрібний варіант.

Як повідомляється, що таке нововведення буде мати відразу кілька позитивних сторін. По-перше, на друкування чеків, а точніше їх відсутність, можна зберегти просто величезна кількість паперу. А це значить, що будуть збережені дерева.
Також через чек є ймовірність підхопити коронавірус. Адже чек передається з рук касира в руки клієнта. Тому це ще один аргумент на користь того, що чек друкувати не потрібно.
У банку також відзначили, що за статистикою чек потрібен був лише в 5% випадків. А реальна потреба в чеку потрібна, якщо цей товар продається з гарантією.

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...