Хіти тижня. Будьте уважні: Як українські супермаркети обманюють покупців

Супермаркети придумали схему, як виманювати у українських покупців більше грошей. При цьому довести шахрайство дуже важко.

Журналісти розбиралися, на що треба звертати увагу в магазинах. Вони з'ясували, що схеми розраховані на неуважних споживачів, так як на полицях вказана одна ціна, а в чеку - зовсім інша, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

Покупці скаржаться, що втомилися боротися з нечесними магазинами, оскільки обманюють і на продуктах, і на речах. "Було 105 гривень, а на касі виявилося 190 гривень, тобто 85 гривень різниця ... Якщо гривня-дві, не так відчувається, але коли ти розраховуєш, що у тебе вийде 300 гривень і коли на касі виходить 600, то, звичайно, це обурює", - зазначила Ірина Соляник.

Журналісти також стали свідками шахрайства. Помідори черрі в торговому залі продавалися по 25 гривень, а за чеком - по 40. "Дивіться ось такі помідори коштують 25 гривень, а ці стоять 40 гривень. Упаковки неоднакові. Цінника за 40 немає там, і це наша помилка", - пояснив працівник одного з супермаркетів.

Експерт із захисту прав споживачів Максим Несмєянов радить не поспішати відмовлятися від товару, який на касі виявився дорожчим. Якщо цінник не встигли поміняти - це проблема продавця, а не покупця, тому йому зобов'язані продати товар за ціною, вказаною в залі. "В даному випадку включається законодавча частина, і це адміністративне порушення - обрахування споживача на касі. Можна викликати поліцію, навести порядок за допомогою поліції, але ніхто на це не буде йти - легше повернути різницю, ніж сперечатися з поліцейськими, тому що це адміністративний штраф", - сказав він.

Хіти тижня. "Это КПИ, ребята...": Голий кур'єр прийшов до відомого вишу (фото, відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 11:00

Кур'єр доставив їжу в аудиторію Київського політехнічного інституту. У мережі опублікували відео з оголеним кур'єром однієї з відомих компаній з доставки їжі, який лише в одних трусах приніс замовлення, передають Патріоти України. На відео можна почути...

Хіти тижня. Як давньоруська мова стала українською: "Енеїда" Котляревського викрила російські байки щодо української мови

понеділок, 16 вересень 2019, 10:30

Українська література не відображає весь процес формування мови від давньоруської до української. Але вона була, існувала у формі усних традицій протягом століть, потроху трансформуючись і набираючи сучасних рис. "Енеїда" Івана Котляревського започатку...