До такого висновку прийшли вчені Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID), що входить до складу Національного інституту охорони здоров'я США, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.
Три чверті вірусних частинок, які потрапляють у повітря, втрачають здатність заражати через як мінімум 66 хвилин. А ось 25% все ж можуть бути небезпечні. До кінця третьої години половина з цих 25% стає нежиттєздатною.
Дослідники провели експеримент, спробувавши імітувати вірус, перенесений від зараженої людини, на повсякденні поверхні в домашніх умовах або в лікарні. За допомогою аерозолю частинки вірусу розпорошили, як при кашлі.
На поверхнях COVID-19 затримався на різний час. На пластиці і нержавіючій сталі вірус виявився життєздатним до трьох днів. На картоні він "помер" через 24 години. Для міді необхідно 4 години, щоб вірус став неактивним.
В Україні сповільнилась базова інфляція, проте вартість певних видів продукції, здається, досягли рекордних значень. Одним з продуктів, які найбільше подорожчали, стало і м'ясо, передають Патріоти України. Прогнозами про те, що буде з вартістю м'яса у ...
В епоху холодної війни та гонитви за технологічною перевагою, Радянський Союз вдавався до експериментів, масштаби яких досі вражають уяву. Одним з таких маловідомих проєктів стала "Програма номер сім", метою якої було використання ядерних вибухів у мир...