Хіти тижня. Будьте здорові! Названо простий спосіб профілактики COVID-19

Всього 10 хвилин і безкоштовно...

Коронавірус у світі виявили вже у понад трьох мільйонів людей. Вчені й лікарі продовжують боротьбу з інфекцією, яка занурила людство в кризу. Так, англійські медики зробили сміливу заяву, що сонячні ванни можуть уберегти людину від зараження коронавірусом і вбереже від ускладнень. Зокрема, доктор Рейчел Ніл заявляє, що щоденне прийняття сонячних ванн може наситити організм вітаміном D і вберегти від COVID-19, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Щоб досягти максимального ефекту від такої профілактики, насолоджуватися сонячними променями достатньо протягом 10 хвилин. Сонячні ванни, на думку лікаря, наситять організм вітаміном, що значно підвищить стійкість до респіраторних інфекцій.

Лікар каже, що подібні висновки базуються на фундаментальному дослідженні, в якому взяли участь 78 тисяч осіб. Результати експерименту свідчать, що люди з низьким рівнем вітаміну D підхоплюють ГРВІ у два рази частіше. Крім того, вони переносять хворобу важче, ніж люди з достатнім запасом вітаміну.

Щоб визначити, скільки часу потрібно приймати сонячні ванни, потрібно орієнтуватися на клімат вашої країни. В теплому - це 10 хвилин, у прохолодному - 15 хвилин.

При цьому не варто зловживати перебуванням на сонці - меланому ще ніхто не скасовував.

Поліцейські затримали 10-річного викрадача авто, який образився на маму: Скільки він проїхав

понеділок, 25 вересень 2023, 9:32

У Флориді поліція затримала на магістралі машину, яка рахувалася викраденою. Після зупинки машини поліцейські відчули справжній шок, побачивши за кермом 10-річного хлопчика, передають Патріоти України. Їхав він в машині не один, а з 11-річною сестрою,...

Підлітки використавши програму зі штучним інтелектом "роздягали" і шантажували неповнолітніх дівчат

понеділок, 25 вересень 2023, 9:23

У містечку Альмандралехо на півдні Іспанії зловмисники використали штучний інтелект, щоб поширювати фото голих дівчат без їх відома. Фото взяли із соцмереж дівчат. Потім їх обробили програмою, яка генерує уявне зображення людини без одягу. Про це повід...