Хіти тижня. Буйство скреп: У "ДНР" показово вбили "тютюнового короля" Донбасу (відео)

Очевидці повідомляють, що бачили, як Ігор Шалигін сів в машину, завів двигун і відразу пролунав вибух.

В окупованому Торезі на Донеччині вибухнув автомобіль, припаркований неподалік від будівлі міського суду. Машина згоріла, власник загинув. Про це повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Інцидент стався вдень у вівторок, 19 листопада, але місцеві жителі, що відзняли палаюче авто на відео, повідомили про те, що трапилося в соцмережах тільки в четвер, 21 листопада. В кримінальні зведення подія не потрапила.

«На сьогодні відомо, що загинув місцевий бізнесмен і завідувач підприємства з виготовлення сигарет "Черчілль" Ігор Шалигін. Очевидці повідомляють, що бачили, як Ігор сів в машину, завів двигун і відразу пролунав вибух. Автомобіль із загиблим чоловіком згорів повністю. Свідки події зняли все на відео. Хто вчинив страшний злочин, зараз розбираються правоохоронні органи», - уточнила на своєму каналі в Telegram головний спеціаліст «міністерства інформації ДНР» Майя Пирогова.

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсощині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...

Відрізнити від справжніх майже неможливо: Як підробляють розмови глав держав (аудіо)

субота, 11 липень 2020, 0:25

Російська технологія відкриває великі можливості для фальсифікацій. У соцмережах з'явився ролик про російську технологію з синтезування голосів, де російський президент Путін розповідає, як підробити і фальсифікувати голос будь-кого, передають Патріоти...