Хіти тижня. Буйство скреп: У "ДНР" показово вбили "тютюнового короля" Донбасу (відео)

Очевидці повідомляють, що бачили, як Ігор Шалигін сів в машину, завів двигун і відразу пролунав вибух.

В окупованому Торезі на Донеччині вибухнув автомобіль, припаркований неподалік від будівлі міського суду. Машина згоріла, власник загинув. Про це повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Інцидент стався вдень у вівторок, 19 листопада, але місцеві жителі, що відзняли палаюче авто на відео, повідомили про те, що трапилося в соцмережах тільки в четвер, 21 листопада. В кримінальні зведення подія не потрапила.

«На сьогодні відомо, що загинув місцевий бізнесмен і завідувач підприємства з виготовлення сигарет "Черчілль" Ігор Шалигін. Очевидці повідомляють, що бачили, як Ігор сів в машину, завів двигун і відразу пролунав вибух. Автомобіль із загиблим чоловіком згорів повністю. Свідки події зняли все на відео. Хто вчинив страшний злочин, зараз розбираються правоохоронні органи», - уточнила на своєму каналі в Telegram головний спеціаліст «міністерства інформації ДНР» Майя Пирогова.

З архіву ПУ. "Де ти, обіцяна індексаціє?!": Українка розповіла про свою пенсію

субота, 15 травень 2021, 14:00

Може за рік, що минув, для пенсіонерів таки настав кінець епохи бідності? Як запевняли представники влади, у травні 2020 року всі українські пенсіонери отримають проіндексовану пенсію... Не так сталося, як гадалося... Мешканка Херсону в соціальній мере...