Хіти тижня. "Був "другом сім'ї" та зґвалтував у 17 років": Знайшлася ще одна ймовірна жертва зірки "У бій ідуть тільки старики"

Український маркетолог Марія Смирнова-Матрос заявила, що її зґ‎валтував знаменитий радянський актор, зірка фільму "У бій ідуть тільки старики" – 75-річний Володимир Талашко. Подія нібито сталася у 2007 році, коли дівчині було 17 років. За словами потерпілої, після цього її перестала цікавити режисура. Відповідний пост Марія опублікувала на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Як розповіла дівчина, Талашко був другом сім'ї з її чотирьох років. Вона повідомила, що актор запросив до себе "репетирувати" до вступу. "Забула сказати. Володимир Талашко зґ‎валтував мене в мої 17 років. Він був другом моєї сім'ї з моїх чотирьох років. Теж запросив до себе "репетирувати" до вступу і я поїхала за мрією. Режисура мене після цього цікавити перестала, чому я зараз дуже рада. Була б поганим продюсером", – написала Марія.

У коментарях дівчина зазначила, що після інциденту не звернулася в поліціію, оскільки не хотіла починати публічний скандал.

До речі, до цього Володимира Талашка звинуватили в численних сексуальних домаганнях до молодих дівчат. За попередньою інформацією, знаменитість чіплявся до абітурієнток і студенток Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, де працює.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...