Хіти тижня. Був кумиром мільйонів: Могилу відомого радянського актора перетворили на звалище (фото)

Керівництво Ваганьковського кладовища, на якому похований актор, вже рік шукає родичів Георгія Віцина.

Могилу знаменитого Георгія Віцина перетворили на звалище - не дивлячись на те, що шанувальники актора, в основному похилого віку, намагаються за нею доглядати. Про це Nation News розповів продюсер Андрій Загорський, передають Патріоти України.

За його словами, керівництво Ваганьковського кладовища, на якому похований актор, вже рік шукає його родичів. Для цього на огорожі могили Віцина навіть повісили табличку з відповідним текстом.

Як виявилося, на могилу актора звалюють квіти з інших поховань, через що вона стала нагадувати звалище. Також вдалося з'ясувати, що керівництво Ваганьковського кладовища приховує інформацію про місце поховання актора. Адміністрація на питання щодо розташування могили лише відмовчується.

Однак, коли журналістам все-таки вдалося знайти могилу Віцина, вони побачили, що на ній практично не було жодної свіжої живої квітки, тільки штучні. Крім того, дивлячись на могилу, можна помітити, що до неї вже дуже давно не приходив ніхто з близьких.

Хіти тижня. "Е**на показуха": В Одесі російський співак цинічно принизив пам'ять загиблих у пожежі в коледжі (відео)

середа, 11 грудень 2019, 18:00

У мережі активно обговорюють витівку російського музиканта під псевдонімом "Моргенштерн", який під час виступу в Одесі зробив скандальну заяву з приводу дня жалоби в місті після пожежі в коледжі. Зі сцени Алішер Ваєєв сказав, що вважає день жалоби пока...

Пролежала в снігу кілька днів: Під Полтавою загадково загинула молода жінка, фото

середа, 11 грудень 2019, 17:58

Під Полтавою виявили страшну знахідку: тіло молодої жінки, яка кілька днів пролежало на снігу. Про це в Facebook повідомив начальник відділу комунікації ГУ Національної поліції в Полтавській області Юрій Сулаєв. "Під Полтавою знайдено тіло молодої жінк...