Хіти тижня. Був кумиром мільйонів: Могилу відомого радянського актора перетворили на звалище (фото)

Керівництво Ваганьковського кладовища, на якому похований актор, вже рік шукає родичів Георгія Віцина.

Могилу знаменитого Георгія Віцина перетворили на звалище - не дивлячись на те, що шанувальники актора, в основному похилого віку, намагаються за нею доглядати. Про це Nation News розповів продюсер Андрій Загорський, передають Патріоти України.

За його словами, керівництво Ваганьковського кладовища, на якому похований актор, вже рік шукає його родичів. Для цього на огорожі могили Віцина навіть повісили табличку з відповідним текстом.

Як виявилося, на могилу актора звалюють квіти з інших поховань, через що вона стала нагадувати звалище. Також вдалося з'ясувати, що керівництво Ваганьковського кладовища приховує інформацію про місце поховання актора. Адміністрація на питання щодо розташування могили лише відмовчується.

Однак, коли журналістам все-таки вдалося знайти могилу Віцина, вони побачили, що на ній практично не було жодної свіжої живої квітки, тільки штучні. Крім того, дивлячись на могилу, можна помітити, що до неї вже дуже давно не приходив ніхто з близьких.

Дивовижне видовище: В Австралії через сильний вітер водоспади потекли в зворотному напрямку (відео)

вівторок, 11 серпень 2020, 23:49

Вітер з Тасманового моря дме зі швидкістю до 70 кілометрів на годину у напрямку до стрімчаків, в результаті чого потік води з водоспадів не витримує напору. Вітер з Тасманового моря дме зі швидкістю до 70 кілометрів на годину у напрямку до стрімчаків, ...

"Більше не можемо посміхатися з екрану": У Білорусі звільнилися двоє відомих телеведучих

вівторок, 11 серпень 2020, 23:28

Телеведуча Тетяна Бородкіна закликала людей не боятися і боротися за майбутнє своїх дітей. На тлі протестів, які почалися в Білорусі, звільнився з телеканалу "Білорусь 1" голова інформаційного агентства Белтелерадіокомпанії Сергій Казловіч. Про це він ...