Хіти тижня. Був тиск з боку однолітків: Українська співачка розповіла про складнощі материнства в 17 років

Нині старшій дочці співачки вже 21 рік.

Тоня Матвієнко народила первістка зовсім ще юної - їй тоді тільки виповнилося 17 років. Співачка каже, що бути молодою мамою - непросто, але вона змогла подолати всі труднощі завдяки підтримці своїх близьких. Про це артистка розповіла на особистій сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Свій пост Тоня присвятила всім матерям-одиначкам, які залишилися без підтримки рідних. Знаменитість також опублікувала кілька архівних фото, на яких зображена з маленькою Уляною і своєї знаменитою мамою.

"Сьогодні я хочу підняти дуже важливу тему. Напевно, всі ви знаєте, що я народила Уляну, старшу, в 17 років. Мені тоді було дуже важко, - згадує Тоня. - По-перше, морально - відчувала тиск з боку однолітків, лікарів і суспільства в цілому ... По-друге, не було фінансової можливості дати дитині все необхідне. На щастя, на допомогу прийшли батьки. Мені пощастило, що рідні були поруч, але, на жаль, бувають окремі випадки, коли молоді мами потребують підтримки ззовні. Це, перш за все, матері-одиночки. Саме їм я і присвячую цей пост".

Нині Уляні 21 рік. Про батька юної дівчини майже нічого не відомо - співачка вважає за краще не розповідати про нього.

Сьогодні Тоня Матвієнко виховує ще одну доньку, яку народила від музиканта Арсена Мірзояна. Дівчинку назвали на честь її зіркової бабусі - легендарної співачки Ніни Матвієнко.

З архіву ПУ. "Ти що, якась є*анута чи що?": Знайомство вульгарної дівчини з чорношкірим хлопцем у Франківську. Щось пішло не так (відео)

субота, 8 серпень 2020, 19:30

Не дуже вихована панянка спробувала звернутися до чорношкірого перехожого англійською, нахвалюючи свої принади - тітьки та дупу. Дівчина-стрімер, що толком не володіє ні англійською, ні українською вирішила позалицятись до чорношкірого хлопця, розрахов...

Як сьогодні живе Швеція, яка не вводила жорсткий карантин через коронавірус: Житель Стокгольма розповів про обмеження

субота, 8 серпень 2020, 18:19

Люди уникають походів у ресторани, уникають поїздок в інші міста або за кордон, хоча це зараз вже дозволено. Житель Стокгольма Олександр Мазуркін в інтерв'ю розповів про те, як живе Швеція без жорстких карантинних обмежень, як шведи справляються з паді...