Хіти тижня. Били, принижували і плювали в сік: Український співак розповів про жорстке цькування в школі (відео)

Представник України на "Євробаченні-2018" співак MELOVIN (справжнє ім'я - Костя Бочаров) зізнався, що в шкільні роки був жертвою булінгу. Однокласникам не подобалося, що Костя завжди користувався популярністю у дівчат через свою творчість. Про це виконавець відверто розповів в YouTube-проект Маші Єфросиніної "Іспит", передають Патріоти України.

За словами Мела, проблеми з однолітками почалися після 6-го класу і тривали до того, поки він не випустився зі школи. "Всі речі, які мені мама кладала в рюкзак, літали по школі. Мені потрібно було ходити і шукати їх, - зізнається співак. - Принижували, ображали і навіть плювали в стакан з соком".

MELOVIN також згадав, як під кабінетом музики, де він грав для дівчаток на фортепіано, на нього чекала "місцева пацанська еліта". "Мене били об асфальт. Кожен день я приходив додому і плакав. Мені було дуже важко в школі", - зізнався Костя.

"Я ніколи чомусь не міг за себе постояти. Словесно - так, у бійки я ніколи не ліз. Мені завжди здавалося і виховували мене так, що саме останнє і аморальна дія, яку можна зробити з людиною, - підняти руку", - зазначив співак.

Знущання притихли після того, як тато Кості прийшов в школу. "Одного разу хлопець підійшов до мене і штовхнув мене. Я вдарився головою і потрапив до лікарні. Тоді тато прийшов в школу і однією рукою підняв цього пацана вгору", - розповів співак, зазначивши, що після цього випадку більше не було "активної фази булінгу" .

Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...

То був коронавірус? В Україні вперше зафіксували спалах дивної пневмонії у січні (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 8:54

Офіційно першого хворого на коронавірус СОVID-19 в Україні виявили третього березня, але в інтернеті активно шириться інформація, що це могло статися ще на початку року, коли зокрема, лікарні в Тернопільській області були переповнені хворими на пнев...