Хіти тижня. Чекаємо на відповідь "держави в смартфоні" Зеленського: У Порошенка створили волонтерську онлайн-платформу для допомоги літням людям через коронавірус

Чому волонтерів збирає першою на технологічній платформі опозиційна сила, а не влада зі всіма ресурсами держави - питання риторичне

Партія "Європейська соладірність" закликала волонтерів допомогти мінімізувати пересування літніх людей та тих, хто потребує допомоги, та долучитися до платформи допомоги, де кожен може розмістити повідомлення про товари або ліки, які потрібно купити в аптеках, магазинах тощо, зазначають Патріоти України.

Про це заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко на брифінгу. Він розповів про створення платформи "Солідарність" та закликав українців долучатися до неї.

"Пересування літніх людей має бути максимально обмежені. У той же час ці люди мають купувати собі їжу, ліки. І тут має бути взаємна допомога, солідарність з цими людьми. Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою. Тому ми разом з активістом Петром Обуховим створили платформу і назвали її "Солідарність", – зазначив нардеп.

Гончаренко представив платформу для допомоги літням людям через коронавірус

Гончаренко представив платформу для допомоги літням людям через коронавірус

Він розповів, що це інтернет-сайт, який має дві групи: ті, хто потребує допомоги, аби хтось просто купив їм їжу, а також ті, хто можуть це зробити – волонтери, молоді люди, які мають вільний час і можливість допомогти.

Гончаренко також наголосив, що ця платформа буде використовуватися для допомоги без прямого контакту тим, хто вже захворів, тому що вони мають бути ізольовані вдома.

"Ми хочемо, аби ця платформа використовувалася людьми для того, аби люди бачили, що поруч з ними хтось потребує допомоги. І це може бути не тільки літня людина, це може бути мама з дитиною. Коли мама захворіла, і щоб не розносити хворобу, сидить вдома, але потребує допомоги у придбанні харчів чи ліків. Ми передбачаємо різні можливості для людей: можна перевести гроші на картку, якщо є така можливість, або люди можуть просто покласти їх в конверт, або покласти під двері. Є різні можливості, але саме головне, аби ми допомогли тим хто цього потребує", – додав політик.

Платформа "Солідарність"


Уколи краси можуть бути смертельними! Вчені виявили проникнення ботоксу в мозок

неділя, 4 червень 2023, 9:43

Ботокс, який використовується для так званих уколів краси або ж уколів молодості, може бути надзвичайно небезпечним, оскільки здатен потрапити у мозок, порушивши зв'язок між нейронами. У результаті таке отруєння може призвести до паралічу. Про це йдет...

Згорів живцем, залишився лише скелет: З’явились подробиці ліквідації у Михайлівці колаборанта Дідоводюка

неділя, 4 червень 2023, 9:30

Колаборант Сергій Дідоводюк, ліквідований у Михайлівці на Запоріжжі, був на особливому рахунку в окупаційної влади. Зрадник годував і напував російських офіцерів, а також організовував застілля для VIP-колаборантів у своєму "генделику" під назвою "Геть...