Хіти тижня. Чекаємо на відповідь "держави в смартфоні" Зеленського: У Порошенка створили волонтерську онлайн-платформу для допомоги літням людям через коронавірус

Чому волонтерів збирає першою на технологічній платформі опозиційна сила, а не влада зі всіма ресурсами держави - питання риторичне

Партія "Європейська соладірність" закликала волонтерів допомогти мінімізувати пересування літніх людей та тих, хто потребує допомоги, та долучитися до платформи допомоги, де кожен може розмістити повідомлення про товари або ліки, які потрібно купити в аптеках, магазинах тощо, зазначають Патріоти України.

Про це заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко на брифінгу. Він розповів про створення платформи "Солідарність" та закликав українців долучатися до неї.

"Пересування літніх людей має бути максимально обмежені. У той же час ці люди мають купувати собі їжу, ліки. І тут має бути взаємна допомога, солідарність з цими людьми. Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою. Тому ми разом з активістом Петром Обуховим створили платформу і назвали її "Солідарність", – зазначив нардеп.

Гончаренко представив платформу для допомоги літням людям через коронавірус

Гончаренко представив платформу для допомоги літням людям через коронавірус

Він розповів, що це інтернет-сайт, який має дві групи: ті, хто потребує допомоги, аби хтось просто купив їм їжу, а також ті, хто можуть це зробити – волонтери, молоді люди, які мають вільний час і можливість допомогти.

Гончаренко також наголосив, що ця платформа буде використовуватися для допомоги без прямого контакту тим, хто вже захворів, тому що вони мають бути ізольовані вдома.

"Ми хочемо, аби ця платформа використовувалася людьми для того, аби люди бачили, що поруч з ними хтось потребує допомоги. І це може бути не тільки літня людина, це може бути мама з дитиною. Коли мама захворіла, і щоб не розносити хворобу, сидить вдома, але потребує допомоги у придбанні харчів чи ліків. Ми передбачаємо різні можливості для людей: можна перевести гроші на картку, якщо є така можливість, або люди можуть просто покласти їх в конверт, або покласти під двері. Є різні можливості, але саме головне, аби ми допомогли тим хто цього потребує", – додав політик.

Платформа "Солідарність"


Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...