Хіти тижня. Через безвідповідальність хворого на коронавірус чоловіка близько пів тисячі людей опинилися в ізоляції

21-річний чоловік з лихоманкою поїхав до Аргентини на судні з понад 420 пасажирами.

Чоловіку загрожує до 15 років ув’язнення за те, що він, маючи позитивний результат тесту на Covid-19 здійснив поїздку до Аргентини з Уругваю на кораблі з 423 пасажирами, чим наразив їх на небезпеку. Про це інформує аргентинське видання TN, передають Патріоти України.

«Цієї п’ятниці ім’я та фото Луки Зінгермана стали вірусними у соціальних мережах. Це 21-річний чоловік, який подорожував з лихоманкою на судні з 423 пасажирами з Уругваю в Аргентину. Після огляду він сам підтвердив, що йому поставили діагноз коронавірусу в сусідній країні. Зараз йому загрожує 15 років в’язниці за наражання на небезпеку здоров’я пасажирів і він залишається в ізоляції у санаторії Луїс Аготе у місті Буенос-Айрес», — повідомили в ЗМІ.

Також відомо, що 423 людини, які були на судні компанії Buquebus, перебувають на карантині в чотирьох готелях Буенос-Айреса. Вказано, що Лука Зінгерман видалив всі свої профілі в соцмережах, однак збереглась інформація, що він економічний аналітик і працює у фірмі свого батька.

«У мене ніколи не було симптомів, як кажуть. Ми просто робили тести для профілактики. Я ніколи не був у жодній лікарні і не тікав. Консульство рекомендувало і дозволило нам подорожувати», — написав Лука Зінгерман з санаторію своєму другу, який розмістив текст у Twitter. Він також додав, що повідомив владу про позитивний результат тесту через 10 хвилин після прибуття на човен, коли йому повідомили про результати, а міг би просто прикинутись, що не розуміє нічого.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...