Хіти тижня. Через жахливу помилку МОЗ на Тернопільщіні 18 медиків інфікувались COVID-19 (відео)

Спалах хворих на коронавірус в Монастирському районі Тернопільської області стався через неправильні алгоритми діагностики, котрі медустановам надіслало київське начальство. В результаті з 35 інфікованих 18 медперсонал. Про це в ефірі ТСН заявив голова Монастириської райради Володимир Данилюк, зазначають Патріоти України.

“У нас в районі відслідковується два спалахи, звідки це почалося. Відслідковуються всі контактні. Зараз на цю годину вже інші цифри (раніше було 22, – ред.), ми маємо 35 інфікованих, і медиків з них – 18. З 176 обстежених – 153 медика. Це говорить про те, яка це серйозна проблема. Був введений неправильний алгоритм. Тому що ми спочатку виключали, якщо є Грип групи А або Б, то значить виключено коронавірус. І на жаль так сталося, у працівника нашої лікарні, у медсестри, як раз і був Грип А та коронавірус”, – заявив Данилюк.

Через цю помилку хвору масово відвідували колеги.

“Коли на той час ми виключили коронавірус, всі безпечно провідували її, колеги по роботі. І тому сьогодні така дуже сумна картина. Сьогодні виходить взяти ситуацію під контроль. Всі виявлені хворі на самоізоляції”, – додав він.

Відзначимо, що алгоритм надання допомоги розробляє Міністерство охорони здоров’я і, потім, його виконують всі лікарні. Спочатку алгоритм надання допомоги та виявлення коронавірусних хворих полягав у перевірці на COVID-19 лише тих, хто приїхав з-за кордону або контактував з зараженими.

Комаровський розповів про користь і шкоду дихальної гімнастики при коронавірусі (відео)

субота, 30 травень 2020, 15:15

Дихальна гімнастика не повинна кому-небудь замінювати особисту гігієну і заходи щодо соціального дистанціювання. Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, чи може комплекс дихальних вправ допомогти при захворюванні COVID-19. ...

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...