Український боксер Олександр Усик обурився через "силу" коронавірусу та порівняв закриття церков на Великдень з поверненням Радянського Союзу, зазначають Патріоти України.
"Коронавірус – вірус, який, блін, сильніше, ніж усі інші. Коли я вперше почув, що будуть закривати церкви, то подумав, що це буде повернення в Радянський Союз. Те, що, прости Господи, червонопузі закривають церкви – як зараз, у ХХІ столітті, можна дозволити це зробити? І на цьому підґрунті у мене з'явилася внутрішня агресія", – сказав Усик в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.
Він визнає, що вірус є, але закликає не впадати в паніку й утриматися від залякування людей.
"Дуже багато паніки. Паніка породжує паніку. Тобто, мені здається, що все повинно бути дуже обдумано, коли це все робиться. Ми найбльш непокірні. Нам кажуть сидіти вдома, а ми не сидимо вдома. Нам радять запобіжні заходи, а ми їх не дотримуємося. Я знаю, що вірус є. Але не треба робити з цього божевільну річ, щоб залякувати людей", – додав боксер.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...