Хіти тижня. Чоловік-мільйонер у критичному стані: Сім'я української співачки бореться з коронавірусом (відео)

Співачка Камалія та її чоловік захворіли на коронавірус. У подружжя вже 18 день хвороби, але стан Захура (чоловіка співачки) погіршився. У нього уражено 40% легенів. Найбагатша українська співачка розповіла нові подробиці про інфікування сім'ї на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Артистка повідомила, що її чоловік став відчувати себе набагато гірше. У нього температура, слабкість і практично стан непритомності. Якщо так піде і далі - його госпіталізують.

"Я дуже пригнічена! Захуру сьогодні стало гірше, їздили в Олександрівську лікарню., КТ показало до 40% ураження легень! Змінили антибіотики. Якщо не стане краще до п'ятниці, то госпіталізація неминуча! Мій керуючий з учорашнього дня в реанімації, в тяжкому стані під СИПАП маскою. А няні вже вилікувалися. Завтра виписують з лікарні", - розповіла на відео Камалія.

Співачка повідомила, що вона дуже хвилюється, її стан нестабільно. За словами Камалії, Захур постійно відмовляється від госпіталізації. Його залишили вдома за умови, що його самопочуття стане краще до п'ятниці. Відзначимо, що дві няні її дітей вже одужали і почувають себе нормально.

В коментарях підписники побажали родині міцного здоров'я та якнайскорішого одужання.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...