Хіти тижня. Чоловік помер, діти ненавидять: Актриса зі "Сватів" зізналася в сімейній трагедії (фото, відео)

Російська актриса українського походження, яка зіграла в таких стрічках як "Свати", "Сищики" і "Наречений з Маямі", Катерина Зінченко поділилася трагічною історією про свого чоловіка і дітей, передають Патріоти України.

Так, за словами артистки, вона є "невдахою в особистому житті": її чоловік помер в 2013 році. За словами Зінченко, у неї є великі проблеми зі спілкуванням з дітьми: дочка Катерини Ксенія не підтримує з нею зв'язок через багаторічну образу. Син – лікується від наркозалежності і був змушений проходити реабілітацію в психіатричній клініці.

"2013 рік став переломним для мене. Помер чоловік, син з наркотиками в божевільню потрапив. Тоді було просто нестерпно жити. Так, тоді ми жили впроголодь... Зараз є все, тільки ось щастя немає, і час минув", – сумно розповіла артистка.

Також вона додала, що дочка ненавидить її, так як Зінченко "недолюбила" Ксенію в дитинстві. Синові ж від неї потрібні, переважно, гроші для лікування від згубної залежності.

"Сина періодично лікую від наркозалежності. З донькою не спілкуюся. Вона мене ненавидить, каже, що я її недолюбила. А мені було важко, я хотіла вижити, боролася за кожен шматок хліба. Батько сина відразу сказав, що дитина йому не потрібна, мовляв , я повинна сама вирішувати, народжувати мені чи ні", – зізналася 59-річна актриса і додала:

"Всіх я тягла на своєму горбу – сама ростила дітей, лікувала матір після інсульту, доглядала за глухим батьком... Але це був найщасливіший час – у мене були батьки, діти, яким я була потрібна... Зараз батьків немає, діти пішли, собака померла. Я залишилася одна".

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...