Хіти тижня. Чоловік солодко спав біля басейну, як раптом з'явився несподіваний гість - таке пробудження могло коштувати йому життя (фото)

Американець Метью Бет задрімав на шезлонгу перед басейном, а прокинувся від того, що хтось торкається його ноги. Розплющивши очі, чоловік побачив перед собою несподіваного гостя, передають Патріоти України.

Як пише Unilad, поки пенсіонер солодко спав у дворі свого будинку, до нього пробрався бурий ведмідь. Клишоногий спокійно досліджував територію, попив води з басейну, але потім запримітив людину.

Мишка тихо підійшов до шезлонгу, обнюхав сплячого Меттью, а потім акуратно торкнувся лапою його ноги. Чоловік тут же прокинувся, чим налякав самого ведмедя. Коли пенсіонер підвівся, клишоногий з переляку кинувся в сторону.

Цей інцидент дружина Бета зняла на телефон, а потім виклала ролик на своїй сторінці в Facebook. "Метт вчора трохи злякався, відпочиваючи біля басейну", - написала жінка.

У коментарях користувачі соціальної мережі відзначили витримку пенсіонера, який немов кожен день лицем до лиця зустрічається з хижаками.

Українцям роздадуть готівку на оплату комуналки - механізм змінили

п’ятниця, 9 грудень 2022, 17:44

Українці, чий дохід не дає змоги оплачувати комуналку (якщо витрати на комунальні послуги перевищують 20% сукупного доходу сім'ї), мають право на монетизовані субсидії. Призначати готівкові виплати за новими правилами можуть не лише органи соцзахисту, ...

Новий удар по кишені: У Нацбанку зробили заяву щодо подорожчання продуктів

п’ятниця, 9 грудень 2022, 15:59

В Україні через воєнні дії та відключення електроенергії подорожчання продуктів буде неминучим. Особливо впливає на ціни другий чинник. Адже через нестачу електроенергії витрати на виробництво та зберігання продуктів значно зростають. Про це йдеться в ...