Хіти тижня. Чоловік, знаходячись у в'язниці, побудував собі особняк з крадених будматеріалів

Джереда Мюррея підвела лише прикра дрібниця під кінець будівництва.

Американець Джеред Мюррей, який відбуває 25-річний термін за озброєне пограбування, примудрився з-за ґрат побудувати собі будинок з викрадених в мережі будівельних супермаркетів Lowe's матеріалів, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Мюррей якимось чином зміг дізнатися особисті дані декількох високопоставлених працівників будівельних компаній, у яких в Lowe's були відкриті кредитні лінії, і, видаючи себе за цих працівників, замовляв там будматеріали, записуючи їх на рахунок цих компаній. Частину матеріалів він використовував для будівництва будинку в Лейк-Плейсіді, а що залишилося - продавав через інтернет, оплачуючи з виручки працю будівельників.

Погорів Мюррей тільки коли він вже закінчував дах - одному з магазинів мережі його замовлення здалися підозрілими і він повідомив про них в поліцію. Робітники, що будують будинок, кажуть, що замовник здався їм підозрілим з самого початку, оскільки їм жодного разу не вдалося зустрітися з ним особисто, всі переговори відбувалися по телефону, причому номери телефонів постійно змінювалися. Проте, не дивлячись на всі підозри, вони не тільки не повідомили про них поліції, але навіть оплачували деякі матеріали і роботи субпідрядників з власної кишені, коли Мюррею не вдавалося вчасно перевести їм гроші.

З архіву ПУ. "Душила аж поки нещасна не захрипіла": На Черкащині чиновниці влаштували жорстку бійку (відео)

субота, 26 вересень 2020, 1:00

Конфлікт між жінками спалахнув через неточність у документах. У мерії міста Сміла Черкаської області влаштували бійку дві чиновниці – керуюча справами виконавчого комітету Людмила Осейко та керівник відділу звернень громадян Людмила Омельченко. Інциден...

Хіти тижня. Служанка у ногах та немовля: Археологи розкопали загадкове поховання родини, віком 2,5 тис. років (фото)

субота, 26 вересень 2020, 0:35

Археологи виявили у Хакасії нерозграбоване поховання представників тагарської культури. Люди жили близько 2,5 тис. років тому, передають Патріоти України. У груповій могилі знаходились чоловік і жінка, які лежали на спині. У їхніх ногах лежала жінка у ...