У зоні ризику заразитися COVID-19 є літні люди, але є випадки інфікування людей і молодшого віку. Чому при однакових умовах хтось може підхопити коронавірус, а інший уникути - відповідає вірусолог Алла Мироненко, передають Патріоти України.
Лікарка підтвердила те, що у зоні ризику складних наслідків COVID-19 є люди, які є старшими за 60 років. "Це люди мають вже якісь певні хронічні хвороби, у них імунна система через вік вже не так реагує і не може впоратись. Тому людина не може одужати", – пояснила Алла Іванівна.
Вірусологиня сказала, що є люди, в яких дуже інтенсивно перебігає хвороба з яскраво вираженими симптомами і швидко розвивається пневмонія. А бувають випадки, коли у хворої людини немає симптомів. Найчастіше таке трапляється у дітей. Через це коронавірус є ще небезпечнішим.
"Тобто дитина інфікується, але симптомів може ніяк і не бути, або вони дуже слабкі (погано виражені симптоми хвороби) і ніхто, навіть, не здогадується, що у дитини є збудник", – додала Мироненко.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...