
На курорті Єгипту Шарм-ель-Шейх заповзятливі торговці вирішили спробувати новий спосіб залучити у свої магазинчики покупців. Вони розмістили на своїх торгових точках величезні вивіски із логотипами відомих українських супермаркетів. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Анна Романова, передають Патріоти України.
"Ні, ну я розумію, що єгиптяни йдуть на будь-які хитрощі, щоб заманити українського туриста. Але почитайте ці "рекламні" слогани, які супроводжують копії українських торгових марок. Хто і в якому стані їх складав? Хоча останнє фото з віршем про траву все ставить на свої місця!"- підписала фото автор поста. Відзначимо, що на вивісках гордо красуються логотипи таких магазинів, як "АТБ", "Rozetka", "Епіцентр", "Сільпо", "Novus".







У коментарях українці відреагували на такі "чудеса" в Єгипті.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...