Хіти тижня. "Чужий серед своїх": У мережу виклали цікаве фото із Сенцовим

Олег Сенцов стоїть у першому ряду в самому центрі, націливши погляд у далечінь.

У мережі розгорівся ажіотаж навколо знімка з екс-в'язнем Кремля Олегом Сенцовим з гостями форуму YES, який пройшов в Києві. Журналіст Михайло Ткач опублікував в Facebook групове фото з політиками та іншими діячами, передають Патріоти України.

На ньому Сенцов стоїть у першому ряду в самому центрі, націливши погляд у далечінь. В цей же момент інші учасники форуму про щось розмовляють один з одним. "Дивлячись на це фото, згадується "Сторонній" Альберта Камю", - прокоментував Ткач.

Інші користувачі також звернули увагу на особливість цього фото. "Їм усім його не зрозуміти", "Чужий", "Це наступний президент", "Свій серед чужих, чужий серед своїх", "Сильне фото", "Олег єдиний, хто там знає цінність життя", - пишуть коментатори.

Також прокоментувала знімок нардеп від "Слуги народу" Ліза Богуцька. "Людина, яка зазнала того, що ніхто з тих, хто мусолиться на цій картинці, не зазнав навіть в одному проміле свого ситого життя. Режисер. Патріот. Олег Сенцов. Я бачу силу духу тільки в одній людині", - написала вона.

Хіти тижня. Дитинство без майбутнього: Російський політик показав всю суть РФ в одному фото

п’ятниця, 5 червень 2020, 4:00

Хлопчик років п'яти стоїть з переляканим обличчям, розвівши руки в сторони, а його обшукує поліцейський. У мережі з'явилося красномовне фото, яке передає суть сучасної Росії. Знімок в Twitter опублікував російський політик, депутат Держдуми III-VI скли...

Хіти тижня. Бацька на щось натякає? У Білорусі надрукували дивну карту без Криму і частини Росії (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 2:00

У путівнику Discover your Belarus ("Відкрий свою Білорусь"), виданому Національним агентством з туризму цієї країни, виявили карту, на якій не зображено окупований Росією Крим, а також допущені ще деякі географічно-політичні казуси. Фото дивної карти о...