
Верховний суд роз'яснив, чи потрібно водієві пропускати пішохода, якщо він не ступив на зебру - інцидент, який став приводом для розгляду, стався три роки тому, передають Патріоти України.
У Чернігові місцеві правоохоронці оштрафували водія на 255 гривень за те, що він не пропустив пішохода, заявивши про порушення пункту 18.1 ПДР та 1-ї частини 122-ї статті КУпАП. Однак водій подав апеляцію, яку розглянув Верховний суд.
Він постановив, що пішоходи мають перевагу перед автомобілями, якщо вони ступили на "зебру". Якщо ж вони стоять перед переходом або йдуть у його сторону, такої переваги немає. Тоді вони мають чекати, коли проїде машина.
Таким чином, рішення суду є прецедентом і дозволить зробити висновок, що в деяких випадках водіїв не каратимуть за ненадання переваги пішоходам на зебрі.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...