Хіти тижня. Чи захищає вакцина БЦЖ від коронавірусу: У ВООЗ зробили несподівану заяву

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зробила несподівану заяву про вплив щеплення проти туберкульозу на ризик зараження коронавірусом COVID-19. Про це йдеться в її бюлетені.

За даними ВООЗ, немає підтверджених даних про те, що вакцина Бацила Кальмета-Герена (БЦЖ) захищає людей від інфікування вірусом, що викликає COVID-19.

В організації підкреслили, що вже проводяться два клінічних випробування, які стосуються цього питання, але поки що вакцинацію БЦЖ для запобігання коронавірусу не рекомендують.

Варто відзначити, що раніше в The New York Times вийшла новина, яка буквально "підірвала" інтернет-простір - у публікації йшлося про те, що щеплення БЦЖ нібито захищає від корона вірусу.

Керівник відділу досліджень інфекційних захворювань в Дитячому клінічному інституті Мердока в Мельбурні Найджел Кертіс заявив, що вакцина БЦЖ може зміцнити імунну систему, щоб вона краще захищалася від цілого ряду різних інфекцій, в тому числі і коронавірусу. Однак він визнав, що з'ясувати її ефективність проти COVID-19 вдасться тільки на практиці.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...