Хіти тижня. Чи захищає вакцина БЦЖ від коронавірусу: У ВООЗ зробили несподівану заяву

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зробила несподівану заяву про вплив щеплення проти туберкульозу на ризик зараження коронавірусом COVID-19. Про це йдеться в її бюлетені.

За даними ВООЗ, немає підтверджених даних про те, що вакцина Бацила Кальмета-Герена (БЦЖ) захищає людей від інфікування вірусом, що викликає COVID-19.

В організації підкреслили, що вже проводяться два клінічних випробування, які стосуються цього питання, але поки що вакцинацію БЦЖ для запобігання коронавірусу не рекомендують.

Варто відзначити, що раніше в The New York Times вийшла новина, яка буквально "підірвала" інтернет-простір - у публікації йшлося про те, що щеплення БЦЖ нібито захищає від корона вірусу.

Керівник відділу досліджень інфекційних захворювань в Дитячому клінічному інституті Мердока в Мельбурні Найджел Кертіс заявив, що вакцина БЦЖ може зміцнити імунну систему, щоб вона краще захищалася від цілого ряду різних інфекцій, в тому числі і коронавірусу. Однак він визнав, що з'ясувати її ефективність проти COVID-19 вдасться тільки на практиці.

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Бережіться! Дослідження виявило нові факти про коронавірус у дітей

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:56

Діти, з коронавірусом, які не мають симптомів захворювання, насправді переносять менше вірусу, аніж ті у котрих хвороба проявляється. Таке дослідження провели серед 817 дітей в дев'яти американських та канадських лікарнях, повідомляє Journal Clinical M...