Люди незадоволені умовами проживання і великими витратами на всі супутні послуги.
Деякі з українців, евакуйованих з острова Балі і поміщених на обсервацію в київський готель «Козацький», оголосили голодування. Про це повідомляє телеканал «Прямий», передають Патріоти України.
Люди незадоволені умовами проживання, великими витратами на всі супутні послуги, в тому числі харчування. Також наголошується, що серед поставлених на обсервації є чоловік з високою температурою, але до нього не приїжджає швидка допомога. При цьому на території готелю немає жодного медика.
Через такі умови деякі з евакуйованих оголосили голодування. Вони звинувачують уряд України у відсутності комунікації.
Всього в готелі «Козацький» розмістили близько 100 українців. Правоохоронці оточили будівлю, щоб не допустити втечі ізольованих.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...