Хіти тижня. COVID-19: Евакуйовані з Балі українці оголосили голодування в обсервації (відео)

Люди незадоволені умовами проживання і великими витратами на всі супутні послуги.

Деякі з українців, евакуйованих з острова Балі і поміщених на обсервацію в київський готель «Козацький», оголосили голодування. Про це повідомляє телеканал «Прямий», передають Патріоти України.
Люди незадоволені умовами проживання, великими витратами на всі супутні послуги, в тому числі харчування. Також наголошується, що серед поставлених на обсервації є чоловік з високою температурою, але до нього не приїжджає швидка допомога. При цьому на території готелю немає жодного медика.
Через такі умови деякі з евакуйованих оголосили голодування. Вони звинувачують уряд України у відсутності комунікації.

Всього в готелі «Козацький» розмістили близько 100 українців. Правоохоронці оточили будівлю, щоб не допустити втечі ізольованих.

Хіти тижня. "Це істерика": Дзідзьо показав, як виглядав би, якби був жінкою (фото)

субота, 11 липень 2020, 20:00

Додаток FaceApp давно підкорив користувачів соціальних мереж по всьому світу, а перед спокусою побачити себе зі зміненим обличчям не встояли навіть зірки. Так, музикант Дзідзьо показав на особистій сторінці в Інстаграмі фото, на якому змінив стать на ж...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...