Хіти тижня. COVID-19: В Італії з'явилися тривожні дані щодо коронавірусу

За останніми даними на суботу, 16 травня, в країні за минулу добу було виявлено ще 789 випадків зараження, що перевищує показники попередніх днів.

В Італії дещо зросла кількість нових випадків інфікування коронавірусом. При цьому добовий показник смертності серед інфікованих зменшується. Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту Італії, передають Патріоти України.

За останніми даними на суботу, 16 травня, в країні за минулу добу було виявлено ще 789 випадків зараження, що перевищує показники попередніх днів. Всього вірусом Sars-CoV-2 в Італії вже заразилися щонайменше 224 760 осіб.

На лікуванні в лікарнях з симптомами коронавірусу сьогодні перебуває 10 400 осіб, з них 775 - у відділеннях інтенсивної терапії.

У той же час, число померлих від коронавірусу за минулу добу було меншим - 153 людини. Вчора повідомлялося про 242 летальних випадках. З початку епідемії в Італії померло вже 31 763 особи.

За ту ж добу 2 605 інфікованих коронавірусом одужали. Напередодні кількість видужалих досягла рекордної позначки - майже 5 тисяч осіб. Всього з початку пандемії в Італії від коронавірусу вилікувалися 122 810 тисяч осіб.

З архіву ПУ. "Шавка еб*ная!", або "Сливной бачок" приветствуют в Париже": Путінській пропаганд*нці влаштували "гарячий" прийом в Європі (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 2:00

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову опинилася в епіцентрі глузувань після того, як у мережі показали відео гарячого прийому, який їй влаштували під час однієї з поїздок до Парижа у квітні 2019 року. "О, улюблена в*тниця Путіна! Шавка!" – зак...

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...