Хіти тижня. Далеко від рідної Одеси: Могила Жванецького була занедбана через кілька місяців (фото)

Немає сумніву, якщо б знаменитий письменник та артист був похований у рідному місті, його могила ніколи би не залишалась закинутою без свічок та квітів, на відміну від найпрестижнішого цвинтаря Москви.

ЗМІ заговорили про гнітючий стан могили покійного письменника-сатирика Михайла Жванецького на Новодівичому кладовищі. Про це пише MК, передають Патріоти України.

Існує велика ймовірність, що родичі знаменитості відмовилися стежити за похованням. Як зазначається, на могилі досі відсутній хрест. Поруч видніється засохла трава. Не видно і огорожі навколо поховання.

Співробітник кладовища, який доглядає за похованнями, заявив, що прибрати сміття з могили Жванецького зажадало від нього начальство. Картина трохи згладжується яскравими живими квітами від шанувальників сатирика. Михайло Жванецький помер в листопаді 2020 року у віці 86 років. Як повідомляється, у сатирика є троє офіційних спадкоємців і таке ж число позашлюбних.

Крововилив та уламки по всьому тілу: У Дніпрі медики дивом врятували пораненого на Донбасі бійця

понеділок, 6 грудень 2021, 18:22

У Дніпрі медики врятували пораненого на Донеччині українського військового. Біля нього розірвався снаряд, чоловік отримав десятки осколкових поранень. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав гендиректор лікарні ім. Мечнікова Сергій Риженко, перед...

Хіти тижня. Таємнича смерть знакової росіянки у Лондоні: Підозри ведуть у Москву, в Кремль

понеділок, 6 грудень 2021, 18:00

У Лондоні 12 листопада була знайдена мертвою у своєму особняку 52-річна росіянка Ірина Ізместьєва. Її чоловік, колишній сенатор від Башкирії, Ігор Ізместьєв уже кілька років сидить за ґратами. Його знайомі впевнені, що він втратив свободу, бо викликав ...