Хіти тижня. "Делай как я!": ​Російський військовий інструктор потонув разом зі своїм танком

Загиблий до останнього намагався врятувати коштовну і безпорадну техніку, за котру, знав, начальство йому "голову відкрутило б"

Неординарний випадок стався в Росії на військових навчаннях в Забайкальському краї, зазначають Патріоти України. Військові, освоюючи способи подолання водних перешкод, втопили танк разом з інструктором. Бойова машина мала форсувати водну перешкоду по дну. Однак щось пішло не так.

Інцидент трапився на військовому полігоні в селищі Піщанка біля Чити. Крім інструктора, в кабіні танка перебував ще й механік, який якраз навчався водінню в складних умовах. Механіку пощастило вибратися, а інструктор до останнього намагався завести заглухлу бойову машину.Каблучка з людської кістки: У США чоловік зробив моторошний подарунок дружині (фото)

понеділок, 16 вересень 2019, 5:47

Мешканка американського штату Північна Кароліна Бріттані Рассел (Brittany Russell) отримала в подарунок від чоловіка каблучку з людської кістки. За словами Рассел, каблучка вирізана вручну з кістки людини у Великобританії. Дівчина опублікувала фото з п...

Хіти тижня. "Свої прикривають": Бабченко висунув версію щодо долі екс-ГРУшників, обміняних на Савченко

понеділок, 16 вересень 2019, 4:00

Непідтверджена інформація про те, що працівники Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Євген Єрофєєв і Олександр Александров мертві, викликає сумніви. "Такі закриті системи, як ГРУ, ФСБ чи щось іще, не вбивають своїх людей". Таку думку вислов...