
У п'ятницю, 3 травня, в місті Прилуки Чернігівської області співробітники правоохоронних органів у гаражі місцевого пенсіонера, колишнього військового, виявили великий арсенал боєприпасів. Про це на сторінці у Facebook повідомляє заступник голови національної поліції В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.
"Вчора ввечері в Прилуках працівники поліції Чернігівщини під час проведення обшуку в гаражному приміщенні, яке належить пенсіонеру (колишньому військовослужбовцю ЗСУ), вилучили чималий арсенал: 9 ящиків (175 шт.) із гранатами Ф-1, запали до них і безліч набоїв калібру 7,62 мм у 49 цинках.
З таким арсеналом можна вести активні військові дії.
Цей колишній комірник, мабуть, до пенсії готувався заздалегідь: звик за часів служби "нести все в будинок", зокрема зброю і боєприпаси, тому зробив свій маленький власний склад, щоб постійно почуватися "на службі", - написав він.



В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....