Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя.

Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Університету Квінсленда, Австралія, його можна "відключити" і таким чином зупинити набір зайвих кілограмів, передають Патріоти України з посиланням на Medical Express.

Як повідомляється, у людей із зайвою вагою було виявлено зміни в запальному гені RIPK1, що провокувало підвищену експресію гена в жировій тканині і підвищувало ризик ожиріння.

Відомо, що даний ген потрібен для здорової відповіді імунної системи, але в той же час при відхиленнях у роботі він викликає гіперзапалення. У свою чергу, між ним і ожирінням є прямий зв'язок.

"Виключення" гена RIPK1 допомогло підтримувати нормальну вагу і знизити ризик діабету у мишей, хоча їхня дієта містила велику кількість жирів. При цьому миші з нормальним рівнем RIPK1 набрали вагу через аналогічну дієту.

Як пояснюють вчені, при ожирінні імунна система активується і імунні клітини перевантажені, через що виникає руйнівне запалення.

Небезпечні варіації гена RIPK1 зустрічаються у 8-12% населення. Такі люди можуть відчувати утруднення при контролі ваги, незважаючи на здоровий спосіб життя.

Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

субота, 23 жовтень 2021, 23:15

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України. . Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим ті...

Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

субота, 23 жовтень 2021, 22:45

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року. У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони ...