Хіти тижня. "Дівчинка їхала по зустрічній": Чоловіки влаштували розбірки на дорозі через порушницю ПДР за кермом (відео)

На цьому відео - наша країна в мініатюрі?

У мережу потрапило відео розборок на дорозі через порушницю правил дорожнього руху, яка їхала зустрічною смугою. Відео в Facebook опублікував журналіст Костянтин Андріюк, передають Патріоти України.

"На цьому відео - наша країна в мініатюрі! Бичок на Ауді з сігой в зубах вирішує порішати за свою дівчинку-водія! Яка, увага, нахабно пре зустрічкою і хоче втулитися попереду "лохів". Завдяки водієві Гольфа, я не втрачаю надію в нашу країну! Герой відео, відгукнися! Я реально хочу потиснути твою мужню руку! ", - підписав відео автор публікації.

У Києві начальницю Служби у справах дітей та сім'ї затримали за торгівлю сиротами

п’ятниця, 7 серпень 2020, 21:15

За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис. У Києві начальниця Служби у справах дітей та сім'ї однієї з районних в місті Києві державних адміністрацій продавала дитину. За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подру...

"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:44

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання. В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля,...