Хіти тижня. "Дівка - вогонь!": Росіянка здивувала словами про Росію і Путіна (відео)

Невідома росіянка, яка в компанії друзів вболівала за збірну України з футболу, здивувала журналіста відповіддю про Росію. А також її президента Володимира Путіна, якого відверто назвала образливим словом. Відповідний ролик опублікувала у Twitter користувачка Lana Ukrainian 17 червня, повідомляють Патріоти України.

Водночас точно невідомо, чи дійсно момент було знято нещодавно. На кадрах видно, як журналіст підходить до компанії вболівальників із футбольною символікою української збірної й цікавиться в однієї з дівчат, звідки вони.

У відповідь на це дівчина, сміючись, українською мовою відповіла, що вона з Калінінграду (Російська Федерація). Також зізналася, що переїхала в Україну, бо "вирішила, що Росія – це ла*но".

На запитання, мовляв, чи не боїться вона так відверто про це заявляти, росіянка ще раз повторила свої слова про рідну країну й додала: "Ні, взагалі. Путін – ху*ло".

У мережі відео набрало багато лайків і репостів. Користувачі назвали дівчину людиною здорового глузду. Також вони поставили її в приклад українським блогеркам, які останнім часом дуже часто потрапляють у скандали через свої заяви про українську мову, війну на Донбасі тощо.

"Покажіть це українським ТП із російськомовними щелепами! Дівка – вогонь!" – закликали в мережі.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...