Хіти тижня. Для скреп співає безкоштовно: РосЗМІ дізнались, на чому заробляє легендарна українська співачка

Софія Ротару недавно втратила готель в Криму, який працював навіть в умовах окупації, та на концерт в Росію поїхала безкоштовно.

Російські ЗМІ почали рахувати доходи Ротару, яка при втраті одного з пунктів доходу все одно співає безкоштовно. Виявляється, Ротару існує на гроші з корпоративів та інвестиції, а публічні концерти типу Пісні Року важливі для неї зовсім не через гроші, передають Патріоти України.

Софія Ротару отримує можливість себе прорекламувати, виступаючи в найбільш рейтинговий час на шоу типу Пісня Року. Після цього, співачка традиційно отримує запрошення на корпоративи, а за даними КП, за один корпоратив співачка бере 60 тисяч доларів.
"Восени Софія Ротару виступала на весіллі в Москві - співала в банкетному залі Європейський. В грудні співачку ще можна запросити на корпоративи. 40-хвилинний виступ коштує $ 60 тисяч, але можна і про знижку домовитися. У грудні артистку замовляти вигідно, так як організатори новорічних концертів вже оплатили її приїзд до Москви. Правда, доведеться розщедритися на транспортні витрати її команди, представники якої їдуть в Росію з різних міст України. Ці транспортні витрати складають близько $ 15 тисяч", - пише видання.
Видання стверджує, що Ротару займається інвестуванням. За старими даними, вона очолювала список найуспішніших в комерційному плані артистів українського шоу-бізнесу з доходом $ 4,76 мільйона в рік ще 10 років тому. І явно вкладала в проекти. Зараз точно невідомо, яка загальна сума інвестицій Ротару, але на думку фахівців для безбідного існування вистачить.
Готель в Криму VILLA SOFIA by S.Rotaru пріносив Ротару близько 4 мільйонів рублів на рік. Зараз він закривається на ремонт, і що буде в новому сезоні - поки невідомо.
Пенсія Софії Ротару за загальними підрахунками складає $ 500 на місяць, і віддається в повному обсязі дівчинці з Кривого Рогу, яка страждає вродженим захворюванням кісток. За даними друзів Ротару, свого часу вона допомагала багатьом, і пенсіонерам, і купувала дорогі ліки, і т.д. За непідтвердженими даними, вона допомагала волонтерам в АТО, але поки що це питання не підтверджене - в Росії відреагували на факт зі скандалом, і тема була спущена на гальмах.

Знайдено викрадений рукопис 15 століття перських віршів, вартістю понад $1 млн

понеділок, 20 січень 2020, 0:25

Арт-детектив знайшов рукописну копію збірки віршів перського поета Дівана Гафіза, який жив у 14 столітті. Нідерландський мистецтвознавець Артур Бранд, який розшукує втрачені арт-об'єкти, знайшов викрадений рукопис 15 століття перських віршів, вартість ...

Люди чекають, незважаючи на холод: На Чернігівщині прощаються з бортпровідником збитого в Ірані літака МАУ (відео)

понеділок, 20 січень 2020, 0:20

Трагедія вкотре показала, що багато українців щиро співчувають горю своїх співгромадян. У Козельці Чернігівської області зустрічають 34-річного загиблого в авіакатастрофі МАУ в Ірані Ігоря Матькова. Про це повідомила голова Козелецької сільської ради О...