Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне.

Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста на вулиці Рибінській. Зокрема, конструкція дуже виділяється на тлі інших балконів і стін будівлі.

Як розповіла очевидець Анастасія Климович, цей балкон нагадує їй труну, бо він чорний і великий.

"Сьомий поверх складно не помітити, коли йдеш від торговельного центру. Великий, як труна, стоїть. Дуже вирізняється і це негарно. Я не думаю, що він дуже багато додав їм місця чи вони якось зекономили кошти на цар-балконі", – каже дніпрянка.

Балкон, який нагадує трупу помітили в Дніпрі (suspilne.media)

Окрім того, ця прибудова є небезпека для місцевих жителів, оскільки побудована без дозволу.

За словами архітектора Михайла Аліпова, перед створенням подібної конструкції людям обов'язково потрібно отримувати дозвіл на відповідні будівельні роботи. Такий документ видається після проведення експертизи будівлі і самої конструкції. Прибудований без дозволу балкон одного разу може впасти вниз, позбавивши господарів квартири цілої стіни і при цьому, можливо, заподіявши шкоду пішоходам.

Вчився у Львівському політеху: Російський мільярдер помер у США

субота, 23 жовтень 2021, 23:49

У США 22 жовтня у віці 82 років помер російський бізнесмен та вчений Валентин Гапонцев. Популярність і 2,8 мільярда доларів підприємцю принесли наукові розробки у сфері лазерної фізики. Про це повідомив журнал "Форбс", передають Патріоти України. Інфор...

"Какую страну проср*ли!": Заборонені фото з СРСР, на яких зображена жорстка правда "найкращої країни світу"

субота, 23 жовтень 2021, 23:35

У мережі з'явилася чергова партвя фотографії, зроблені в радянські часи, які можуть відбити бажання поностальгувати про дешеву ковбасу, високі зарплати і горезвісну стабільність. На кадрах видно жорстку правду побуту, робочих буднів і скудного відпочин...