Хіти тижня. До уваги водіїв: В Україні прийнято важливе рішення по "автоцивілці"

Кабінет Міністрів вніс зміни в Правила дорожнього руху, зобов'язавши водіїв мати при собі візуальну форму договору ОСАГО на електронному або паперовому носії.

Документ також регламентує, як поліція буде контролювати наявність поліса автоцивілки, передають Патріоти України з посиланням на Автоцентр.

Водій зможе самостійно роздрукувати поліс ОСАГО або показати його на екрані смартфона або іншого гаджета.

Дійсність таких документів поліцейські будуть перевіряти, використовуючи єдину централізовану базу даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

На думку розробників проекту постанови Кабміну, новація підвищить рівень безпеки дорожнього руху та сприятиме підвищенню рівня довіри до страховиків.

Покривати голову хусткою чи ні: У ПЦУ дали відповідь на найбільш суперечливе запитання

понеділок, 27 травень 2024, 19:27

Чи дійсно потрібно обов'язково покривати голову в церкві всім жінкам? На це та деякі інші запитання дали відповідь священнослужителі. Часто можна почути від старших людей у церкві твердження, що жінкам заборонено заходити до храму з непокритою хусткою ...

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...