Хіти тижня. Дочка топ-чиновників з МО і МОЗ розкидала квіти, покладені до могил солдатів (відео)

Відео дівчина опублікувала в соцмережі, але потім видалила.

У мережі опублікували відео негідної поведінки дівчини в день перемоги над фашизмом. Про це пише спільнота "Київ Оперативний", передають Патріоти України.
Користувач Ніка Краснопільська на своїй сторінці в Instagram опублікувала коротке відео того, як розкидає траурні гвоздики, покладені до місця пам'яті жертв Другої світової війни. На відео видно, як дівчина кидає пам'ятні гвоздики зі словами "Оль, все до твоїх ніг". Така поведінка обурила користувачів соцмереж.
Хтось із користувачів скопіював відео з потворною поведінкою дівчини і опублікував на сторінці Київ Оперативний. Через деякий час дівчина ролик видалила.
З відкритих джерел вдалося з'ясувати, що батько дівчини працює в Міноборони - заступником начальника відділу департаменту. А мати дівчини працює в міністерстві охорони здоров'я. Сама Ніка працювала фармацевтом в аптеці. Відео зі своєї сторінки вона вже видалила.

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...