Хіти тижня. Донбас у вогні: З'явилось відео знищення українськими диверсантами новітнього російського танку (відео)

У Мережі опинився відеозапис, на якому горить один із восьми танків, які було знищено 18 листопада 2018 року на полігоні російських "гібридів" біля окупованого Тореза.

Як повідомлялось, до диверсії причетна командир єдиного жіночого танкового екіпажу терористів "ДНР" Світлана Дрюк "Вітерець", яка перейшла на бік ЗСУ.

За офіційною версією російських найманців 8 танків Т-72 було знищено через обрив лінії електропередач і, відповідно, детонації боєкомплектів. Однак, за неофіційною версією танки було знищено керованим по радіо вибуховим пристроєм.

Підрив російськогo танка на полігоні в Торезі 18 листопада 2018 року 01

Прокляте місце: В Єгипті на "пляжі смерті" одночасно потонули 11 людей

субота, 11 липень 2020, 14:58

Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають. В Єгипті на закритому владою пляжі недалеко від Олександрії одночасно потонули 11 людей. Про це повідомляє портал Masrawy, передають Патріоти України. Пляж Palm beach, який відомий як “Пляж смерт...

"Зоря-1972": У Києві створять футбольний клуб, який буде представляти окупований Луганськ

субота, 11 липень 2020, 13:23

Генеральним директором клуба стане Олексій Семененко, який зараз обіймає посаду віце-президента київського "Динамо" і є уродженцем Луганська. В Києві буде створено новий футбольний клуб "Зоря-1972". Команда буде представляти український Луганськ та баз...