Хіти тижня. Донбас у вогні: З'явилось відео знищення українськими диверсантами новітнього російського танку (відео)

У Мережі опинився відеозапис, на якому горить один із восьми танків, які було знищено 18 листопада 2018 року на полігоні російських "гібридів" біля окупованого Тореза.

Як повідомлялось, до диверсії причетна командир єдиного жіночого танкового екіпажу терористів "ДНР" Світлана Дрюк "Вітерець", яка перейшла на бік ЗСУ.

За офіційною версією російських найманців 8 танків Т-72 було знищено через обрив лінії електропередач і, відповідно, детонації боєкомплектів. Однак, за неофіційною версією танки було знищено керованим по радіо вибуховим пристроєм.

Підрив російськогo танка на полігоні в Торезі 18 листопада 2018 року 01

Таку "білу" схему знаного законника занапастили: "Слуга" Стефанчук повернув державі кошти за тещину квартиру

четвер, 5 грудень 2019, 21:15

Доктор юридичних наук не врахував, що входження в топ-10 можновладців держави накладає моральні забов'язання навіть там, де є красиві "відмазки". Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук (партія "Слуга народу") повернув апарату парламент...

Хіти тижня. Легендарного героя війни на Донбасі "зливають" з ЗСУ, розгорівся гучний скандал (фото)

четвер, 5 грудень 2019, 21:00

Героя України підполковника Євгена Межевікіна, з позивним "Адам", вирішили звільнити з посади заступника начальника управління підготовки однієї з військових частин за профнепридатність. Про це написав сам Межевікін у Facebook, передають Патріоти Украї...