Жителі окупованої частини Донецької області активно вболівали за збірну України в матчі з командою Швеції за вихід в 1/4 фіналу Євро-2020. Про це свідчить велика кількість постів у соціальних мережах жителів окупованих територій, передають Патріоти України.
Користувачі з "ДНР" раділи великому успіху України, вітаючи один одного з історичною перемогою національної команди. У найбільшому Telegram-каналі окупованого Донецька "Типовий Донецьк" користувачі емоційно відзначали тріумф української збірної і розв'язку, яка сталася після переможного гола української команди в кінці 2-го екстра-тайму.
Частина користувачів зазначила, що ситуація в Донецьку не дозволяє відкрито радіти перемозі української команди, тому значна частина фанатів тріумфувала вдома. Однак емоції були настільки сильні, що з відкритих вікон багатоповерхівок Донецька долинали захоплені вигуки.



В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...